logo Lespin
Aktualności

W związku z przeprowadzoną akcją niesienia pomocy naszemu Szpitalowi w Lesznie ,  nasze Panie z zespołu produkcyjnego poświęcając swój prywatny sobotni czas , przyszły do pracy i charytatywnie uszyły maseczki ochronne  do WSZ w Lesznie i odzież ochronną dla Personelu Oddziału Neonatologicznego Szpitala. Kolejny raz dowiedliśmy że JESTEŚMY SILNYM zespołem !!!  JEST MOC !!! 
Poniżej z dumą chwalimy się dyplomem, który w podziękowaniu otrzymaliśmy z leszczyńskiego Szpitala. 

Z dumą informujemy, iż w pierwszym kwartale bieżącego roku wdrożyliśmy jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów zarządzania bezpieczeństwem obiektów - klasy PSIM+ [Physical Security Information Management]. Dzięki temu LESPIN oferuje dziś najbardziej kompleksowy i niezawodny system bezpieczeństwa spośród dostępnych na rynku.

W piątek 28 lutego 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się gala podsumowująca XI edycję konkursu "Pomysł na biznes". Konkurs organizowany był pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna oraz Starosty Powiatu Leszczyńskiego.

GRATULUJEMY ŚWIETNYCH POMYSŁÓW NA BIZNES !

W piątek, 22 lutego ogłoszono wyniki X edycji Konkursu Pomysł na Biznes, który zorganizowało Leszczyńskie Centrum Biznesu. Jako firma szukająca wciąż nowych rozwiązań dla swoich działalności - wspieramy również innowacyjne pomysły młodszego pokolenia, z których również możemy korzystać. 

 

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl