logo Lespin

Początek marce LESPIN dała Spółdzielnia Pracy „Dozór Mienia”, zarejestrowana 12 stycznia 1951 roku, której podstawowym obszarem działania było strzeżenie osób i mienia.

Dziś działalność spółki, od 1997r. funkcjonującej pod nazwą LESPIN, skupia się na sześciu segmentach usług: agencja ochrony mienia i osób, utrzymanie czystości i porządku, szycie usługowe na powierzonych materiałach, pralnictwo, pośrednictwo pracy oraz wynajem powierzchni biurowych w Lesznie.

Zobacz więcej

Agencja ochrony mienia i osób była pierwszym obszarem usług „Spółdzielni - DOZÓR MIENIA” [1951 r.], z której marka LESPIN się wywodzi.

Prawie 70 lat tradycji w sektorze ochrony pozwoliło nam zbudować niepodważalne kompetencje i procedury. To dzięki temu jesteśmy regionalnym liderem w tym obszarze rynku.

W 2020r. wdrożyliśmy jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów zarządzania bezpieczeństwem obiektów - klasy PSIM+, co pozwala nam oferować przedsiębiorstwom kompleksowy system bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Kompleksowe usługi sprzątania i utrzymania porządku to obok ochrony mienia i osób, drugi najważniejszy segment usług w spółce LESPIN i zarazem najdynamiczniej rozwijający się.

Zespół utrzymania czystości tworzy 160 doświadczonych pracowników, menedżerów i pracowników liniowych, świadczących usługi sprzątania zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i na zewnątrz budynków [pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie po remontach, budowach].

Czytaj więcej

Usługi pralnicze to najnowszy segment usług spółki LESPIN. Pralnia wodna uruchomiona została w 2015 roku i do dziś jest to jedyna przemysłowa pralnia w Lesznie oraz jedna z nielicznych w regionie wielkopolski.

Pralnia LESPIN świadczy usługi prania odzieży, tekstyliów, maglowania, prasowania, sortowania. Uwaga: wykonujemy również drobne reparacje odzieży.

Czytaj więcej

Biuro Rachunkowe LESPIN w Lesznie to oferta kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej dedykowana przede wszystkim dla przedsiębiorstw prowadzących rozliczenia w oparciu o pełną księgowość.

Czytaj więcej

Spółka LESPIN prowadzi wynajem powierzchni biurowych w Lesznie na działalność usługową. W 2016 oddaliśmy do użytku nowoczesny biurowiec o kubaturze 8950,7 m3. Jesteśmy dziś jednym z największych podmiotów oferujących biura na wynajem w Lesznie.

Nasze biurowce zlokalizowane są prestiżowym punkcie miasta, w pobliżu jedynego centrum handlowego: Galeria Leszno oraz przy wjeździe do Leszna.

Czytaj więcej

Szycie usługowe na powierzonych materiałach to jeden z głównych obszarów działalności marki LESPIN. Usługi obejmują szycie konfekcji damskiej, męskiej i dziecięcej, szycie odzieży specjalistycznej (ochronnej, rehabilitacyjnej), wykonywanie  prototypowych egzemplarzy, przeszywanie pierwowzorów modeli, przeszycia odzieży i tekstyliów.

Kilkadziesiąt lat tradycji pozwoliło nam zbudować rozpoznawalną markę podwykonawcy, świadczącego wysokiej jakości usługi szycia.

Czytaj więcej

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl